.

.

CGOLDENWALL Hidrolik Sıkma Pensesi Mekanik Crimper Bakır / Alüminyum / Plastik / Pex / PB (YQK-240, 12T, aralığı 16-240m㎡)

CGOLDENWALL Hidrolik Sıkma Pensesi Mekanik Crimper Bakır / Alüminyum / Plastik / Pex / PB (YQK-240, 12T, aralığı 16-240m㎡)

₺ 338.00
kullanılabilirlik

[FORM C GÜNCELLENMİŞ kafa]Kafa, daha güçlü bir basınç sağlayan yüksek yoğunluklu döküm ile kalıplanır.Ve çeşitli çalışma ortamları için uygundur. [FORM C GÜNCELLENMİŞ kafa]Kafa, daha güçlü bir basınç sağlayan yüksek yoğunluklu döküm ile kalıplanır.Ve çeşitli çalışma ortamları için uygundur. [Kalın KROM baskı KALIBI] Genel boyutlar diğer kalıplardan daha kalındır, bu kadar sıkıdır. [YALITIMLI SAP]Dalgalı sap ergonomik olarak tasarlanmış, kaymaz elastiktir ve büyük kıvrılma mukavemetine dayanabilir. [Isıl İŞLEM TEKNOLOJİSİ ÇELİK GÖVDE] Ürünün kırılması kolay değildir ve uzun ömürlüdür. [İZOLE yatak kılıfı] Kalın plastik dış kasa, yalıtım ve şok koruması işlevine sahiptir ve taşınması kolaydır. [FORM C GÜNCELLENMİŞ kafa]Kafa, daha güçlü bir basınç sağlayan yüksek yoğunluklu döküm ile kalıplanır.Ve çeşitli çalışma ortamları için uygundur. [FORM C GÜNCELLENMİŞ kafa]Kafa, daha güçlü bir basınç sağlayan yüksek yoğunluklu döküm ile kalıplanır.Ve çeşitli çalışma ortamları için uygundur. [Kalın KROM baskı KALIBI] Genel boyutlar diğer kalıplardan daha kalındır, bu kadar sıkıdır. [YALITIMLI SAP]Dalgalı sap ergonomik olarak tasarlanmış, kaymaz elastiktir ve büyük kıvrılma mukavemetine dayanabilir. [Isıl İŞLEM TEKNOLOJİSİ ÇELİK GÖVDE] Ürünün kırılması kolay değildir ve uzun ömürlüdür. [İZOLE yatak kılıfı] Kalın plastik dış kasa, yalıtım ve şok koruması işlevine sahiptir ve taşınması kolaydır.CGOLDENWALL CGOLDENWALL, hidrolik kriko konusunda uzmanlaşmış bir üreticidir, size ingilizce Eğitimi ve Profesyonel Hizmeti sunacağız.Şartname Model : YQK-70, YQK-120,YQK-240, YQK-300 Tonaj : 6 T, 8 T, 12 T,13 T, Aralık : 6-70m㎡, 10-120m㎡, 16-240m㎡, 16-300m㎡ NOT : Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz!Firmamız tarafından satılan tüm ürünler, biz kalite ve mükemmel hizmet sıkı güvence keyfine varacaksınız, satın almak ve kullanmak için rahat hissedebilirsiniz.

R

Sen de olabilir