.

.

YOKİVE sümen Koruyucu, Keçe Çift Taraflı Yumuşak / dizüstü bilgisayar pedi Yazma Mat Masaüstü Klavye Fare (Gri, 23.62x11.

YOKİVE sümen Koruyucu, Keçe Çift Taraflı Yumuşak / dizüstü bilgisayar pedi Yazma Mat Masaüstü Klavye Fare (Gri, 23.62x11.

₺ 1.67
kullanılabilirlik

√ÇOK amaçlı - Masa pedi, masanızı çizilmelere, toza ve aşınmaya karşı korumak için özel olarak tasarlanmıştır, pürüzsüz yüzey, ofiste veya evde modern ve profesyonel bir atmosfer sağlar, sizi daha rahatlatır. √NE ALIRSIN-Paket, 23.62x11.81 inç, 3mm kalınlığında 1 adet sümen ile birlikte gelir. √GÜVENİLİR malzeme-Keçeden yapılmış, yumuşak ve dayanıklı, yırtılmaya karşı dayanıklı, ofiste ve evde sizin için iş verimliliğini artırır. √ ÖZEL tasarım-Pürüzsüz yüzey, hassas fare kontrolü sağlar.Çift taraflı, her iki tarafta farklı renkler, sadece kullanmak için çevirin. √LÜTFEN dikkat-Boyut hakkında endişeleriniz varsa lütfen sipariş vermeden önce ölçümleri okuyun. √ÇOK amaçlı - Masa pedi, masanızı çizilmelere, toza ve aşınmaya karşı korumak için özel olarak tasarlanmıştır ve pürüzsüz yüzeyi, ofiste veya evde modern ve profesyonel bir atmosfer yaratarak yazma ve yazmanın keyfini çıkarmanızı sağlar.√NE ALIRSIN-Paket, 23.62x11.81 inç, 3mm kalınlığında 1 adet sümen ile birlikte gelir.√GÜVENİLİR malzeme-Keçeden yapılmış, yumuşak ve dayanıklı, temizlenmesi kolay, ofiste ve evde sizin için iş verimliliğini artırır.√ ÖZEL tasarım-Pürüzsüz yüzey, hassas fare kontrolü sağlar.Çift taraflı, her iki tarafta farklı renkler, sadece kullanmak için çevirin√LÜTFEN NOT - Boyut hakkında endişeleriniz varsa lütfen sipariş vermeden önce ölçümleri okuyun.

R

Sen de olabilir